KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776283
nr 1477 6283
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Cigarrökare, bildmått. 26x32 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 33x44 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:24:22
4/7 19:19:22
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt